• Alternatif Mali MüşavirlikAlanında Tecrübeli Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

0312 385 35 33   |   İnönü Mahallesi 1701. Sokak Batıkent - ANKARA

Pratik Bilgiler

Alternatif Denetim ve Mali Müşavirliksanayi ve hizmet sektöründe yerli ve yabancı sermayeli şirketlere şirket kurulumu, şirket birleştirmesi, şirket bölünmesi, yasal defterlerin tutulması, muhasebe, vergi ve ekonomi danışmanlığı, muhasebe sistemlerinin kurulumu, iç denetim, iç kontrol sistemi kurulumu, finansal raporlama, şirket değerleme raporları, E-Dönüşüm süreci, denetim ve eğitim konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunan danışmanlık ve denetim kuruluşudur.

Hızla gelişen ve dünya ile entegrasyon süreci yaşayan Türkiye ekonomisinde her geçen gün mali mevzuatın önemi artmaktadır. Alternatif Denetimuzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine uluslararası kalitede vergi, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Alternatif Denetimkurulduğu günden beri, müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Müşterilerine muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel avantajlar, denetim uygulamaları açısından üst düzey ve uluslararası normları göz önünde bulundurularak hizmet sunmaktadır.

Yetkin ve bilgi teknolojilerine hakim ekibi ile, ülkenin her yerinde sunduğu hizmetlerde, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değer katmaktadır. Alternatif Denetim ve Mali Müşavirlikfirmasının ortak ve çalışanların tamamı özel sektör denetim firmalarında uzunca yıllar çalışmıştır. Şirket personelinin hepsi üniversitelerin muhasebe, maliye, ekonomi ve ticaret bölümlerinden mezun olup, muhasebe ve denetim konularında uzmanlaşmışlardır.

 
Alternatif Denetim, rekabetin giderek yoğunlaştığı piyasalarda başarının kritik faktörünün bilgi ve insan olduğu bilincindedir. Bu bilinçle bilgi ve insana yatırım yaparak müşterilerine doğru, hızlı ve ihtiyaçlarına uygun hizmeti yenilikçi bir yaklaşımla sunarak doğru zamanda doğru karar alınmasını temel ilke edinmiştir.

Alternatif Denetim, dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyen profesyonel kadrosu ile çeşitli sektörlere mensup, farklı büyüklüklerde birçok müşterisine büyük bir özveriyle hizmet vermektedir.